24. ledna 2009 hraje na Plese fotbalistů ve Vnorovicích veřejnosti neznámá hudební skupina svoje první veřejné vystoupení. Jde o hudební trio, jehož zakladateli jsou dlouholetí kamarádi a spoluhráči z jiných hudebních těles Jirka Tržil a Petr Szabó. Jejich společné účinkování na pódiu není zdaleka náhodné, mají za sebou už několik set odehraných vystoupení v kapelách, kde spolu působili - třebíčská rocková skupina BAGR (2008), moravskobudějovický taneční orchestr DYNAMIC (2000-2005) a další. Trojici uzavírá mladá zpěvačka, vítězka „Moravskobudějovické Superstar 2007“ Aneta Ferdanová.
     Za první rok své existence odehrála kapela (bez jakékoli předešlé reklamy a publicity) celkem 54 vystoupení. Šlo o rok mimořádně náročný, během něhož se kapela sehrávala, tříbila a rozšiřovala svůj repertoár, dokupovala hudební nástroje, osvětlení a aparaturu. V témže roce také vzniklo první demo CD skupiny.
     Aneta vystupuje s kapelou do srpna 2010, kdy na její místo nastupuje Andrea Kachlířová, která má již za sebou zkušenosti z působení v jiných kapelách. S Andreou skupina natáčí své druhé demo CD (lze získat po telefonické domluvě).

Nyní vystupuje skupina CREDIT stabilně ve tříčlenné sestavě:

Petr SZABÓ

- sólový zpěv, elektroakustická kytara
- dříve skupiny BAGR (sólový zpěv, 2006-2008) a DYNAMIC (sólový zpěv,       2000-2005)

Jiří TRŽIL
- zpěv, elektrická a elektroakustická kytara, klávesové nástroje, akordeon
- dříve skupiny BAGR (klávesy, kytara, vokály, 2008) a DYNAMIC (klávesy,       kytara, zpěv, 1990-2007)
- stálý host Petra Bende a třebíčské rockové legendy CARMEN (klávesy,       vokály, 2001-dodnes)

Andrea KACHLÍŘOVÁ
- sólový zpěv, klávesové nástroje
- dříve skupiny ČISTÉ RUCE (1998-1999), RONÁTA (1999-2000) a DUO               KACHLÍŘ (1996-2000)
- stálý host třebíčské skupiny MERKUR (2002-dodnes)

( Výjimečně vystupuje kapela ve dvojčlenné sestavě bez zpěvačky, zpravidla z důvodu omezených prostorových či finančních možností objednavatele vystoupení. )


Nejčastější druhy realizovaných vystoupení:
- plesy
- taneční zábavy, poutě, posvícení, hody
- rodinné oslavy, svatby
- firemní večírky, rauty
- taneční kurzy, karnevaly
- jiné akce…..     

      Všestranný repertoár kapely vstřebává vše, čím jeho členové prošli. Je to kytarový melodický big beat, pop, country, dechovka, latina, klasické tance či dětské písničky. Zpíváme česky a anglicky. Celý večer jsme schopni uvádět v angličtině nebo němčině. Výběr skladeb vždy přizpůsobujeme druhu akce a skladbě publika.     

      Kvalita a variabilnost používané aparatury italské renomované značky RCF umožňuje bez problémů ozvučit malou hospůdku stejně dobře jako velký sál, sokolovnu nebo venkovní areál. Kde je to vhodné, používáme při vystoupení vlastní barevné osvětlení a mlhu.     

      Díky vlastní dopravě jsme schopni uskutečnit vystoupení s relativně nízkými náklady na přepravu téměř kdekoliv.