2019
 V měsících duben - listopad nehrajeme pátky !!!
So 23.2.   Předín Ples MŠ Předín
1.3.   Valeč - Zámek Letecký ples
So 2.3.   Moravský Krumlov Soukromá akce
8.3.   -- nehrajeme --  
15.3.   Nové Syrovice Babský bál
So 16.3.   Baliny Taneční zábava
Ne 17.3.   Nové Syrovice Dětský karneval
So 23.3.   Bačice Babský bál
29.3.   Mohelno - Dvůr Soukromá akce
So 30.3.   Zárubice Hasičský bál
So 13.4.   nepotvrzeno Svatba
Ne 21.4.   Valeč - Zámek Vinárna
So 4.5.   Nárameč - Pohoda Soukromá akce
So 11.5.   -- nehrajeme --
So 18.5.   Třebíč - Atom Svatba
So 1.6.   Mohelno - Dvůr Svatba
So 8.6.   Želetava - Sokolovna Svatba
So 15.6. -- nehrajeme --  
So 22.6.   bude upřesněno Svatba
So 29.6.   Budíškovice Svatba
So 6.7. -- nehrajeme --
So 13.7.   Nová Ves Svatba
So 20.7.   -- nehrajeme --  
So 27.7.   Mohelno - Dvůr Svatba
So 3.8.   Petrovice - hřiště Svatba
So 10.8.   Lažínky - Appaloosa ranč Svatba
So 17.8.   Třebíč - Hotel Atom Svatba
So 24.8.   -- nehrajeme --  
So 31.8.   Dačice Svatba
So 7.9.   Dolní Vilémovice Svatba
So 14.9.   bude upřesněno Svatba
So 21.9.   Zblovice Posvícenská zábava
So 28.9.   -- nehrajeme --  
So 12.10.   -- nehrajeme --  
25.10.   Mor. Budějovice - Beseda Prodloužená
So 26.10.   Valeč - Zámek Vinárna
So 16.11.   Rokytnice n/R. Poslední leč
6.12.   Mor. Budějovice - Beseda Věneček
So 14.12.   Hrotovice - Sport-V-Hotel Vinárna
So 21.12.   Valeč - Zámek Firemní večírek
Út 31.12.   Valeč - Zámek Silvestr 2019
         
  2020
So 4.1.   Chlum Hasičský ples
So 11.1.   Březník Hasičský ples
So 18.1.   Rokytnice n/R. Fotbalový ples
24.1.   Hrotovice - Sport-V-Hotel Myslivecký ples
So 25.1.   Čáslavice Obecní ples
31.1.   Jaroměřice n/R. - Opera Ples ZŠ Otokara Březiny
So 1.2.   Okříšky Ples SK Okříšky
So 8.2.   Lipník Myslivecký ples
So 15.2.   Markvartice Myslivecký ples
21.2.   Náměšť nad Oslavou 8. ples ZŠ Komenského
So 22.2.   Okřešice Nohejbalový bál
So 29.2.   Třebelovice Sportovní ples
So 20.6.   bude upřesněno Svatba
So 11.7.   Dolní Heřmanice Pouťová taneční zábava
So 18.7.   Slavice Soukromá akce
         
  2021
So 9.1.   Martínkov Myslivecký ples
So 16.1.   Březník Hasičský ples
So 23.1.   Okříšky Ples SK Okříšky
So 30.1.   Římov Obecní ples
So 6.2.   Lipník Myslivecký ples
So 13.2.   Čáslavice Myslivecký ples
So 20.2.   Třebelovice Sportovní ples
         
  2022
So 19.2.   Třebelovice Sportovní ples